Svijet ljubimaca

Ostalo o macama - Imena za mačke

Anonymous - Ponedjeljak 25.06.2007. 14:15
Subject: Imena za mačke
a znateli kakva imana za macke mislim i muske i zenske? pozz.
fifi - Ponedjeljak 25.06.2007. 19:54
Subject: ja
Ja znam :Zvončica,Pahuljica,Luna,Muca,Šara to su bila imena za ženke,a sad muška:Gricko,Joe,Panter,Sivko,Tom,Zvonac itd. ako saznam još javim Exclamation
Lipljan - Ponedjeljak 25.06.2007. 19:55
Subject:
Moj macak se zove Ferdo. Sijamka se zove Katja. Frendova maca se zove Valter. I Gizmo bi ljiepo pristajalo. Također: Fantač, Snoopy, Garfield i sl. Za kakvu vrstu mace ti treba ime?
Kiara - Utorak 26.06.2007. 1:46
Subject:
Lipljan piše:
Moj macak se zove Ferdo. Sijamka se zove Katja. Frendova maca se zove Valter. I Gizmo bi ljiepo pristajalo. Također: Fantač, Snoopy, Garfield i sl. Za kakvu vrstu mace ti treba ime?

jel to od onog tvog nabrijanog frenda??

meni su lijepe za ženke Kiara (moja) i Naomi (od susjede)...a i puppy je ok...tak se zove od moje sestre, meni je malo čudno, al navikneš se...

i jedna moja, još od prije 5 godina, koju je traktor pogazio, se zvala nikita a od mog bratića prcko i prdo (jer je jedan skako po svemu, bio je gori od pasa.... a ovaj prdo je imao problema sa vjetrovima...) Big smjesak
Lipljan - Utorak 26.06.2007. 20:20
Subject:
Frend je nabrijan, al mačka cakum-pakum. Krasota za videt. Ne da da stavim sliku-kaže da njegov Valter nije prostitutka Lol Lol Lol Lol !!!!haha!! Maca je prekrasna. Crna je, sa bijelom njuškicom,bijelim šapicama i prsima. Oke su plave.
Bobi333 - Subota 30.06.2007. 14:59
Subject:
Mogu ti predložiti neka imena. Ž imena:Luna,Mici,Zvončica,Pahuljica,moja se maca zove Nikitta,Kiara
m imena:moj mačak se zove Bjelko,Garfield,Tom,itd
mateaa - Subota 30.06.2007. 16:08
Subject:
ja znam mačka Hitlera Smijeh2
moj se zove Nigro...
Lipljan - Ponedjeljak 02.07.2007. 20:27
Subject:
Ja znam mačku Čifutu
mateaa - Utorak 03.07.2007. 7:28
Subject:
čifuta? Lol2 Lol Big smjesak
ovo je bolje od hitlera Cool
manuela - Utorak 03.07.2007. 16:58
Subject:
Vezano uz ovu temu,nesto sam nasla na netu pa vam mozda pomogne:

"Kada dajete mački ime pokušajte izabrati ime koje ima što više samoglasnika (pogotovo I i U) i da nije predugo kako bi mačka to što lakše upamtila te se odazivala kada ju zovete."
Lipljan - Srijeda 04.07.2007. 20:59
Subject:
mateaa piše:
čifuta? Lol2 Lol Big smjesak
ovo je bolje od hitlera Cool

Da čifuta.Prekrasna macka,sa sivim krznom koje se,onako,presijava.Maca je ista kao na reklami za macju hranu, hrana se zove Sheba,kao egipatski bog macaka,sa macjom glavom.I to je fora ime.
Boo - Četvrtak 05.07.2007. 10:13
Subject:
manuela piše:

"Kada dajete mački ime pokušajte izabrati ime koje ima što više samoglasnika (pogotovo I i U) i da nije predugo kako bi mačka to što lakše upamtila te se odazivala kada ju zovete."

Moj macak se zove Bu. Smile
Ivana - Četvrtak 05.07.2007. 11:15
Subject:
Moj prvi mačak se zvao Ratko jer ga je moj otac spasio iz rata. Onda je pobjegao od nas. Drugi mačak je bio bijeli i zvao se myaggy to sam mu ja dala po jednom filmu o karatima. Prvo se zvao Oscar onda sam mu promijenila ime na myaggy Lol Lol a onda je i on pobjegao. I tako sam dobila žensku mačku isto bijelu nazvala sam je Pahuljica onda je postala trudna, imam tri mačića jedan je već odavna otišao u Sinj, drugi će u Petak u Trogir i zadnja koja je ženkica ostaje kod mene.....aha i zove se curica Lol
snowcrash - Četvrtak 05.07.2007. 11:22
Subject:
mateaa piše:
ja znam mačka Hitlera Smijeh2
moj se zove Nigro...

http://www.catsthatlooklikehitler.com/cgi-bin/seigmiaow.pl

Lol Lol Lol Lol
Ivana - Četvrtak 05.07.2007. 11:30
Subject:
Lol Lol Lol

evo još link http://freshpics.blogspot.com/2006/06/hitler-cats_08.html
snowcrash - Četvrtak 05.07.2007. 11:30
Subject:
Moji se zovu Aster (cura) i Marvin, poznajem i biggy, Malena, Becker (žuti mačak naravno), Šugi, saša...etc...
snowcrash - Četvrtak 05.07.2007. 11:32
Subject:
http://www.catsthatlooklikehitler.com/cgi-bin/seigboardbest.pl?1195:2

ovo je reinkarnacija, da može pisao bi "mein kamf II" ... Lol Lol
manuela - Četvrtak 05.07.2007. 11:48
Subject:
ja znam samo ova selska imena,
poput,po boji dlake:žućo,Zoro,Bili,Sivko Smile
po ponasanju:Poplava,Nered,Vrazica Smile
po osobinama ž:Zorica,Rada,Mila,Ljubica Lol
po osobinama m:Joza,Stef,Mijo,Drago Smijeh2
Mada ne bi svom macku dala takvo ime.Ali u mom selu je to normalno,tak da svaki put kad dodjem svojima u posjetu,valjam se od smijeha! Smijeh
Lipljan - Subota 07.07.2007. 21:14
Subject:
U susjedstvu kod moje bake se neki opasni dominantni macak zove Rambo.Taj i gazdu pretuce Lol .Izgleda koda je dosao sa ratista,sav izubijan i ranjen od tuce.
manuela - Utorak 10.07.2007. 15:36
Subject:
Evo jos jedno dobro:Flekica Lol
Tako se zove mackica od moje susjede,bijela je i ima sarene mrlje po ledjima
bobica - Srijeda 11.07.2007. 9:29
Subject:
Moj tata je "krstio" našeg mačka pa njegovo puno ime glasi Dobroslav Leopardović zvani Debeli Lol
Lipljan - Četvrtak 12.07.2007. 21:43
Subject:
Krstio?S vodicom i sve Question Rolleyes Lol
bobica - Petak 13.07.2007. 8:02
Subject:
Ma mislila sam da mu je dao mu ime, ne doslovno krstio Cool
GoGen - Utorak 17.07.2007. 8:32
Subject:
Naravno, postoje i oni koji svom mačku daju nabrzinu ime pa sve skupa ispadne glupo (moja malenkost je takav bilmez).

Ukratko, stigli mi prvi puta veterinaru pa je mali dobio onu knjižicu... i pita vet kak se mačak zove... Reko' - još nikak'... Pa kao kak' ga zovete po doma? - Micek.
I upiše mu Micek pod ime. Eto. Rolleyes
maca_23x - Utorak 17.07.2007. 14:21
Subject:
imam i ja takva slucaj s mackom.Isto ga zovemo micek,a svako ime koje se sjetim mi je glupo.Pogotovo ako dam ime primjer garfild,mislim da bi mi se susjedi pokocili od smjeha.U susjedstvu imam jedino ja ljubimca i takva bi bila reakcija.
Mislim da ce i ostati Micek jer je mali i mrsav Lol
Anonymous - Petak 20.07.2007. 14:22
Subject:
U nas imena daje moja osmogodišnja sestra, tako da se svi mačci zovu isto: Cicko.
maca_23x - Petak 20.07.2007. 16:43
Subject:
Moja baka ima jedno ime koje daje svim mackama,a ima ih dosta.Svi se zovu Micko! Lol
Kad sam je pitala zasto tako,ona kaze da ne moze zapamtiti sva imena pa kaze jedno,a ono svi dodju Lol Lol
Doom - Petak 27.07.2007. 14:39
Subject:
^pametno Lol
Anonymous - Utorak 31.07.2007. 11:53
Subject:
Tako i u nas Very Happy
Vlatka_max - Utorak 31.07.2007. 12:59
Subject:
Ja isto tako nisam mogla dati ime svojoj mački. Prvo je bilo Micko ali smo kasnije ustanovili da je ženka, bila je ratoborna i nikak se nismo mogli sjetiti imene pa je na kraju bilo Mačkica Ljubav
Anonymous - Srijeda 01.08.2007. 12:06
Subject:
MI smo na moru sreli mačka kojem je ime Mačak.
maca_23x - Četvrtak 02.08.2007. 10:32
Subject:
Cula sam toliko imena da se vise i ne sjecam.
Frendica ima zutog macka imena Zuco.
Susjeda je imala crnog imena Pero.
Frend u kvartu ima zensku macku,koja je ujedno i jedina,a dao joj je ime Radmila zato sto je svi muski pare! Lol
Drugi susjed ima sivo-bijelog teskog sigurno 10kg i taj nista ne radi,samo lezi i zove se Dalmoš!!A tata mu je dalmatinac i svaki put se ljuti kad mu sin tako zove macka!! Lol Lol
U mojoj ulici ima stvarno puno macaka i cak bi se mogla napisati dobra sapunica o njihovom zivotu,ljubavnom! Lol
manuela :) - Subota 04.04.2009. 20:28
Subject:
manuela piše:

hehe...od moje sestrične se zove muci... p.s. imamo isto ime... Big smjesak Lol
ninchy - Petak 29.05.2009. 13:30
Subject:
Moj mačak se zove Hans..on je najstariji.... i imam dva mlađa ..jedan je Edmund, a drugi Alfred Albert jer se nisam mogla odlučiti koje mu bolje odgovara Very Happy
a ovaj tjedan se vratila i mačka Luna doma...otišla od kuće vjerojatno zbog psa.... ali se nije vratila sama Very Happy tak da trenutno još tražim ime za novu malu preeeslatku mačkicu.... Smile
prijedlozi dobrodošli...ali ne želim neko obično i često ime Big smjesak
Chiqita - Subota 30.05.2009. 8:30
Subject:
Ja sam svom mačku dala ime Jigglypuff (Điglipaf) kao onaj pokemon Lol
sam pogledajte popis svih pokemona i naći ćete super imena Cool2

Minka - Srijeda 07.07.2010. 14:06
Subject:
Pozdrav!

Kako sam imala i imam jako puno mica-maci od malena do sad...mogu predložiti par imena svojih maci kojih se sjećam:
-muške mice: Sivko,Žućo,Pino,Čupy,Uško,Lunjo,Cuki
-ženske mice: Tina,Nera,Minka,Nina,Meggi,Nelica

Možda nekome pomogne u odabiru imena za svoju macu. Very Happy
natasja - Subota 25.06.2011. 23:13
Subject:
....moj se mačak zove Stipe....bijeli sa crnim točkama...podsjeca na dalmatinera pa zato....

..e a sad imam novu macu, plavu rusku, predivnu malenu staru dva mjeseca....i trazim joj ime....bivsa maca se zvala Mica a mačak Sheldon...Big smjesak

Htjela bih neko univerzalno ime jer sam ostale ukucane uvjerila da je musko, jedini uvjet da je uzmem Big smjesak hhhh...bit ce "ugodno" iznenadeni Razz
Vrijeme: (CET) Zagreb, Rome, Paris