Svijet ljubimaca
Početna - Forum - Foto album - Linkovi - Traži - Česta pitanja (FAQ) - REGISTRACIJA - PRIJAVA
Ime za psa
Na stranicu Prethodno  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 25, 26, 27  Slijedeće

Pošaljite novu temu   Odgovor na temu    Forum -> Ostalo o psima Ispis na printer
Vidi prethodnu temu :: Vidi slijedeću temu  
Autor Poruka
Gost

PorukaPoslano: Utorak 19.06.2007. 11:05    Subject: Odgovor sa citatom

Ja sam dugo čakala na svog prvog peseka i to westicu. Dugo sam i razmišljala o imenu, zove se Tasha. Sad bi trebali udomiti mačića, i ja bi da se zove Muki ili Smoki.
Na VRH
Gost

PorukaPoslano: Nedjelja 15.07.2007. 20:25    Subject: IMEEEEEEE!!!!! Odgovor sa citatom

Tražim ime za ženskog westiea kojeg ću sutra dobit!!! Pothitno!!! Molim najbolja imena kojih se možete sjetit!!! Bilo bi mi jaaaaako drago kad bi mi nudili što kraća imena!!! Nadam se da nisam prezahtjevna!!! Unaprjed, hvala!!!!!!!!!
Na VRH
i love horses

Brbljivac
Brbljivac

Registriran: 21 Lip 2007

PorukaPoslano: Utorak 17.07.2007. 11:25    Subject: Odgovor sa citatom

meni je lijepo ime Lady
Na VRH
Backero

Registriran: 17 Srp 2007

PorukaPoslano: Utorak 17.07.2007. 14:02    Subject: Mislim da je extra ime SHON,lijepo zvuchi... Odgovor sa citatom

Mario piše:
Izgleda da je moje strpljivo traganje urodilo plodom. Uskoro u kucu stize labrador! Boja: crna. Spol: M. Pedigre: da. Roditelji: odlicni. Kako sada stvari stoje, nista mu ne fali - osim imena.

Molim vas neke prijedloge jer nemam bas previse ideja.

Hvala.

Pozdrav svima.

Mario

Početnik
Početnik

Registriran: 09 Srp 2007

PorukaPoslano: Utorak 17.07.2007. 16:13    Subject: Odgovor sa citatom

Inace sam ludjakinja za mitologijom(procitala sam da je jos netko no zaboravih tko), svojeg malamuta sam mislila nazvati Amon ili Ares (kada bi bio decko) no cura je, pa se zove Hera Very Happy (bebaca moja mala)
Malo si prelistaj knjige potrazi na internetu ziher ces naci neko ime koje ce ti se dopadati Smile
Na VRH
Gost

PorukaPoslano: Četvrtak 19.07.2007. 15:17    Subject: imena za kucne ljubimce Odgovor sa citatom

Kad smo vec kod imena ima li ko neko dobro ime za potpuno bjelog domaceg macica al da nije tipa Miki,Viki i sl./
Na VRH
Gost

PorukaPoslano: Četvrtak 19.07.2007. 15:18    Subject: imena za kucne ljubimce Odgovor sa citatom

Kad smo vec kod imena ima li ko neko dobro ime za potpuno bjelog domaceg macica al da nije tipa Miki,Viki i sl./
Na VRH
IvOnA-os

Pričalica
Pričalica

Registriran: 06 Kol 2007

PorukaPoslano: Nedjelja 12.08.2007. 18:00    Subject: Odgovor sa citatom

ja cu dobit svog cukicu sutra ili preksutra,a vec sam prije tjedan dana nasla ime,i to za curu i decka jer nisam znala kojeg ce spola biti.cura:Lu-lu a decko : Neo.trazila sam sto kraca imena jer su me tako savjetovali. mozda zvuci glupo,ali ja sam imena trazila na ovoj stranici http://www.net.hr/bebe/page/2000/11/06/4037006.html Lol to su zapravo imena za bebe ali ima ih toliko neobicnih,od grckih do keltskih,pa sam sigurna da ce se naci i neko "psece",odnosno dovoljno neobicno da kad svog psa zovete imenom ne zvuci "previse ljudski"! Razz

nadam se da sam pomogla nekom Wink

Pričalica
Pričalica

Registriran: 03 Velj 2006

PorukaPoslano: Utorak 14.08.2007. 23:49    Subject: Odgovor sa citatom

Ja sam upravo udomila sibirskog huskija u azilu gdje radim. Ima jedno plavo i jedno smede oko i izgleda savrseno. Dala sam mu ime VENOM, jer je veoma neobicno i rijetko. Moje macke se zovu Tiger, Saphira, Luna, Merlin, Fiero i Utopia.
Na VRH
zara

Pričalica
Pričalica

Registriran: 13 Ruj 2007

PorukaPoslano: Četvrtak 04.10.2007. 0:48    Subject: Odgovor sa citatom

meni se sviđaju malo smiješna imena , ali i ona neobična - volim da pas nosi originalno ime - tako će se moj mališan zvati UZI Big smjesak

Ali evo nekoliko prijedloga od mene: Cruz , Jazz , Grof, Abu , Grunf , Glisho , Stips , Cho , Franco ...........
Jetta , Ivy , Ruby , Dharma ..............
Na VRH
Ayanei
Opomena : 1

Početnik
Početnik

Registriran: 05 Sij 2008

PorukaPoslano: Petak 25.01.2008. 11:02    Subject: Odgovor sa citatom

MIslite da je uredu psu (maltezeru)dati ime Marley

Pričalica
Pričalica

Registriran: 21 Pro 2007

PorukaPoslano: Petak 25.01.2008. 14:45    Subject: Odgovor sa citatom

moj pesek se zove Luna.Predstavit cu je da vidite moju ljepoticu Wink
Na VRH
Lavra

Registriran: 05 Velj 2008

PorukaPoslano: Srijeda 06.02.2008. 14:42    Subject: Odgovor sa citatom

Meni su rekli da je najbolje dati psu kratko i zvuchno ime da ga shto prije upamti... i rekli su mi da je mozda najpametnije da si uzmem olovku i papir i idem po abecedi pa kad se imena sjetim da ga odma i zapishem...

...i tako krenula ja od prvog slova jelte.. sa slovom A... i mislim ja i mislim... i sine meni na pamet Aki.. ko Aki Rahimovski iz Parnog valjka i lom ja skoro sa stolca pala Aki iz Parnog valjka... i zapishem ja i razmishljam ja dalje ime na slovo A... i razmishljam... a nishta, krenem ja na B... i razmishljam... i razmishljam...

..i eto bio i ostao Aki Lol
Na VRH
dunjasa

Početnik
Početnik

Registriran: 10 Pro 2007

PorukaPoslano: Četvrtak 14.02.2008. 7:53    Subject: Odgovor sa citatom

Ovih dana sam pretražila pola Neta tražeći ime za pahuljicu koja stiže u subotu......

Pa evo ih - imena pasa koja su meni bila simpa, ili neobična ili mrak

A: Azia,Ajla,Asja,Asta,Ava, Annouk, Astrid, Ariel, Andi,Anda
B: Bea, Bond, Bondi, Bali, Bupa, Bea, Bajda, Beni, Bona, Bionda, Bianka, Bruna, Berta Bambi, Billi, Beti, Bela, bel
C: Cosmo, Coco, Charlie,Chilli, China, Chica, Capri
D: Dita, Dora, Dona,Daša
E: Endi, Enđi, Ela, Eli, Eliza,Elizabeta
F: Frida, Fredi
G: Greta, Gaia, Gaya, Gala
I: Issa, India, indy
K: Kaja, Koko
L: Liza, Lili, Lulu, Loreta, Lorna, Luna, Lota
M: Mandi, Marta, Maia, Mayla, Mona, Mina,Maša
N: Nata, Nora, Nana, Nala, Naša
O: Olja,Olga
P: Pia, Pika, Pepa
R: Rupicapra, Rupi, Rubi, Rena, Riana, Riva, Rita, Rori, Rea
T: Taša, Tena
U: Una, Ulani
V: Vita

Moj uži izbor je Eli, Vita, Riva, Frida ....ali imam feeling da će nova članica sama nekako izabrati......da će se samo nametnuti,

prijašnji ljubimci su bili
Psi: Azra, Reja i Gita
Kunic Archibald I,
Papigice: Miki i Kiki

A sad su mi se udomaćile neke micike.... pa smo ih imenovali Zvonka, Tonka, Bianca, Stara
Na VRH
friend of animal

Forumski manijak
Forumski manijak

Registriran: 08 Sij 2008

PorukaPoslano: Subota 01.03.2008. 15:39    Subject: Odgovor sa citatom

mi smo Neru nazvali Nera zato sto je bila crna. Tražili smo neko kratko da ona može zapamtiti, a opet mora je bar malo opisivati, pa je to bilo najbolje. samo ja se zovem Rea, a ona Nera pa nas katkad mjesaju Lol Lol

Citiraj:
My bLoG:
http://neraikonji.blog.hr
ObAvEzNo OsTaViTe KoMeNtAr!!!
Na VRH
Prikaži prethodne poruke:   
Pošaljite novu temu   Odgovor na temu    Forum -> Ostalo o psima Vrijeme: (CET) Zagreb, Rome, Paris
Pošalji članak na email

Na stranicu Prethodno  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 25, 26, 27  Slijedeće
Strana 19 od 27

Idi na:  
Ne možete poslati novu temu
Ne možete odgovoriti na temu
Ne možete urediti Vaše poruke
Ne možete brisati poruke
Ne možete glasovati na anketama

Opći uvjeti korištenja foruma