Svijet ljubimaca
Početna - Forum - Foto album - Linkovi - Traži - Česta pitanja (FAQ) - REGISTRACIJA - PRIJAVA
K9
Na stranicu 1, 2  Slijedeće

Pošaljite novu temu   Odgovor na temu    Forum -> Ishrana pasa Ispis na printer
Vidi prethodnu temu :: Vidi slijedeću temu  
Autor Poruka
Gost

PorukaPoslano: Srijeda 22.10.2003. 11:18    Subject: K9 Odgovor sa citatom

Ima li itko kakvih saznanja, iskustava ili informacija o ovoj hrani?
Na VRH
Tina5

Gost

PorukaPoslano: Srijeda 22.10.2003. 11:31    Subject: Odgovor sa citatom

Nemam osobnog iskustva. ali koliko sam čula, K9 za štence je dobra hrana, ali ona za odrasle pse često izaziva proljeve.
Na VRH
Matea

Starosjedilac
Starosjedilac

Registriran: 08 Tra 2003

PorukaPoslano: Srijeda 22.10.2003. 22:18    Subject: Odgovor sa citatom

Meni je uzgajivač rekao da ne uzimam tu hranu jer je prejaka,
a i od dosta ljudi sam čula da je više za radne pse, iako znam nekoliko ljudi koji su zadovoljni...
Na VRH
didi

Početnik
Početnik

Registriran: 15 Ož 2006

PorukaPoslano: Srijeda 15.03.2006. 14:11    Subject: K9 Odgovor sa citatom

Pozdrav svima na forumu! Evo mene nove ovdje.....
uglavnom, za Valentinovo sam dobila najbolji poklon na svijetu - malu Janu - engleskog kokera. Teta koja nam ju je prodala preporučila mi je K9 hranu. Teta se inače bavi uzgajanjem kokera (u Koprivnici) i nekako sam pretpostavila da mi daje dobre savjete. Ali skužila sam da K9 prema nekim kategorizacijama ne spada u premium hranu. Zanimaju me vaša iskustva/mišljenja/savjeti o toj hrani....

hvala
Na VRH
Gost

PorukaPoslano: Srijeda 15.03.2006. 15:50    Subject: Odgovor sa citatom

ne znan za to da k9 izaziva proljev,moja beta od kad je imam jede samo k9 i ta joj hrana najbolje paše,a i njoj je najdraža
Na VRH
crna

Pričalica
Pričalica

Registriran: 13 Sij 2006

PorukaPoslano: Srijeda 15.03.2006. 16:54    Subject: Odgovor sa citatom

Cestitam na kokericu!Ja sam prije 3 i po godine isto dobila jednog,ali za rodjendan Very Happy Nazalost sto se tice te hrane ne mogu ti pomoci,nemam nikakvih iskustava s njom.zelim puno srece tebi i maloj Razz

Pričalica
Pričalica

Registriran: 01 Ož 2006

PorukaPoslano: Četvrtak 16.03.2006. 15:04    Subject: Odgovor sa citatom

a koja je katekorizacija premium hrane ???

Početnik
Početnik

Registriran: 27 Velj 2006

PorukaPoslano: Utorak 21.03.2006. 19:49    Subject: Odgovor sa citatom

Ja svoga Rockya (aljaški malamut) hranim s K9 i on je obožava Smile I poznajem još nekoliko ljudi koji hrane svoje ljubimce s K9 i jako su zadovoljni s njom, a da stariji psi dobiju proljev od nje prvi put cujem i iz iskustva mogu reci da to nije tocno Wink
Na VRH
zico

Pričalica
Pričalica

Registriran: 21 Pro 2005

PorukaPoslano: Četvrtak 30.03.2006. 22:01    Subject: Odgovor sa citatom

ja sam svog huskija prije 3 tj poceo hraniti k9 hranom i bas nije odusevljen.
Na VRH
Mary

Forumski manijak
Forumski manijak

Registriran: 28 Stu 2004

PorukaPoslano: Četvrtak 30.03.2006. 22:03    Subject: Odgovor sa citatom

nece jesti ili?jel se eksterijerno vide kakve promjene na losije ili bolje?kakva je stolica?sa cega ste presli na k9?

Pričalica
Pričalica

PorukaPoslano: Petak 31.03.2006. 0:50    Subject: Odgovor sa citatom

-presao sam sa royala na k9.
-prije kad bi dobio royal odma bi pojeo (i trazio cak jos), a sada kad mu dam k9, moze 2 dana stajati da ne pojede a umire od gladi, bas kad je jako jako gladan pojede. prije je jeo royal 3 puta dnevno, sada jedne k9 jedamput-dvaput jedva. recimo, royala je pojeo 3 zdjelice, a k9 pojede zdjelicu i pol. nekad ga prevarim pa mu stavim jogurta malo unutra pa pomijesam pa pojede. od k9 nema proljev, ali dojma sam da je od royala imao cvrscu stolicu.
-sad ima 6 i pol mj. pa ga mozda i ne treba hraniti 3 puta na dan, vec dva puta, naravno, dati obrok u vecoj kolicini. no nisam siguran dali treba vec sad s time poceti. to ne znam.
obozava kuhanu hranu, poludi kad mu se da kuhano. ali ne moze samo to jest jer ne dobiva u tome sve potrebne vitamine itd...
-glavni razlog sto sam sa royala presao na k9 je cijena. (kila royala =43kn, kila k9=14kn). cuo sam da je k9 kvalitetna hrana i da je dobra za polarne pse. naravno, pazim da mu dajem sto kvalitetniju hranu, izbjegavam na veliko pedigre, friskas, ali za k9 nisam cuo nista lose kao za gore navedene.
Na VRH
lafica

Pričalica
Pričalica

Registriran: 03 Velj 2006

PorukaPoslano: Petak 31.03.2006. 12:37    Subject: Odgovor sa citatom

zico skoćio si sa konja na magarca,pa nije čudo da se psić opire i slabije jede.Zašto si ga i počinjao hraniti Royalom ako to financijski nemožeš podnjet?Psić je očito izbirljiv,a dva obroka su mu sad dovoljna.Ako tako nerado jede K9 pokušaj mu dati neku drugu slične cjene,možda če mu se više svidjeti. Wink
Na VRH
zico

Pričalica
Pričalica

PorukaPoslano: Petak 31.03.2006. 14:39    Subject: Odgovor sa citatom

lafica znam da je to tako, svjestan sam ja toga. ali dobio sam savjet veterinara i mnogih ljudi kada sam kupio psa da ga prvih par mjeseci hranim kvalitetnom hranom dok malo ne ojaca. zato. ja bi ga hranio royalom i dalje ali roditelji to ne mogu financijski podnijet vise, jer mu placaju ljecenje, cijepljenja i bio je bolestan nedavno, inace sve sto imam trosim na njega a glupo mi je malo ga hranit royalom, malo nekom drugom hranom, pa sam potpuno presao na drugu hranu. a cuo sam da je k9 kvalitetna za tu cijenu. ponekad dobi i kuhanu hranu. da sam ga i kao malog odmah poceo hranit sa k9 onda bi jeo to, a royal u ovom slucaju bi odbijao. stvar navike, ne cijene i kvalitete, sta on zna.
Na VRH
tina020

Zlatni član
Zlatni član

Registriran: 09 Ož 2005

PorukaPoslano: Petak 31.03.2006. 17:53    Subject: Odgovor sa citatom

Citiraj:
sta on zna.

pa vidiš da zna što mu se sviđa, a što ne! zašto mu ne kuhaš ili probaš barf, mnogi su zadovoljni sa njim..

Linina akcija za sva hrabra srca
Na VRH
Gost

PorukaPoslano: Četvrtak 06.04.2006. 17:14    Subject: Odgovor sa citatom

ja hranim Buddhu s k9 hranom i ne vidim nikakve probleme! od malena ga hranimo s tom hranom,tako da on ni ne zna za neke druge. Very Happy
razvija se dobro,nije bolestan...
Na VRH
Prikaži prethodne poruke:   
Pošaljite novu temu   Odgovor na temu    Forum -> Ishrana pasa Vrijeme: (CET) Zagreb, Rome, Paris
Pošalji članak na email

Na stranicu 1, 2  Slijedeće
Strana 1 od 2

Idi na:  
Ne možete poslati novu temu
Ne možete odgovoriti na temu
Ne možete urediti Vaše poruke
Ne možete brisati poruke
Ne možete glasovati na anketama

Opći uvjeti korištenja foruma