Svijet ljubimaca
Početna - Forum - Foto album - Linkovi - Traži - Česta pitanja (FAQ) - REGISTRACIJA - PRIJAVA
Turska angora mačka

Pošaljite novu temu   Odgovor na temu    Forum -> Pasmine mačaka Ispis na printer
Vidi prethodnu temu :: Vidi slijedeću temu  
Autor Poruka
The Bubba

Početnik
Početnik

Registriran: 08 Lis 2009

PorukaPoslano: Četvrtak 08.10.2009. 19:58    Subject: Turska angora mačka Odgovor sa citatom

U utorak sam pronašla malu bijelu macu. Obavila sam kratak posjet veterinaru, dala joj ime, i udomila je. Prema procjenama veterinara i mene, maca je okoćena negdje u kolovozu 2009. Rekao je da je prve dane, za sigurnost, smjestim u usamljenu sobicu, sa svim potrepštinama. Ja sam tako i učinila. No, najčudnije je to što je ta mačka naučena obavljati nuždu u pijesak, veoma je uredna, a i poslušna. Netko si sigurno ta oko tri mjeseca, dobro brinuo za nju. Oči..to je malo još čudniji dio. Jedno joj je oko plavo, drugo zeleno. Iako mi je vetrinar dao podosta savjeta o njezi i brizi, ja bih htjela pitati i vas, iskusne, koji ste možda imali ili imate tursku angora mačku, te da podjelite neke savjete sa mnom. Biti ću vam veoma zahvalna, ja i moja nova ljubimica Bubba. Big smjesak
(_(")(")__(> < )
Na VRH
The Bubba

Početnik
Početnik

Registriran: 08 Lis 2009

PorukaPoslano: Četvrtak 08.10.2009. 20:00    Subject: Odgovor sa citatom

Npr. Kako održavati njenu dugu dlaku? Razz
(_(")(")__(> < )
Na VRH
Simba2008

Pričalica
Pričalica

Registriran: 14 Stu 2008

PorukaPoslano: Nedjelja 25.10.2009. 20:04    Subject: Odgovor sa citatom

Bog Buba,

Mi smo imali Tursku Angoru...ovdje je naša priča s ne baš sretnim krajem...http://svijet-ljubimaca.com/forum/viewtopic.php?t=21851&highlight=turska+angora
Na VRH
rocklady

Pričalica
Pričalica

Registriran: 27 Srp 2010

PorukaPoslano: Utorak 10.08.2010. 14:03    Subject: Odgovor sa citatom

turska angora je po meni među najljepšim mačkama...mačja dlaka traži puuuuno manje njege nego pasja dlaka. naime, poznato je da su mačke jako čiste životinje gledajući od vršenja nužde pa sve do njege dlake. same je održavaju tako da uopće nije potrebno kupati je. ako ti je maca bijela onda je možeš okupati jedanput godišnje čisto reda radi, ne treba češće jer će se maca sama čistiti. počešljati je možeš jedanput u 1-2 tjedna, najbolje sa metalnom četkom, ne češljem, jer je lakše
Na VRH
Prikaži prethodne poruke:   
Pošaljite novu temu   Odgovor na temu    Forum -> Pasmine mačaka Vrijeme: (CET) Zagreb, Rome, Paris
Pošalji članak na email

Strana 1 od 1

Idi na:  
Ne možete poslati novu temu
Ne možete odgovoriti na temu
Ne možete urediti Vaše poruke
Ne možete brisati poruke
Ne možete glasovati na anketama

Opći uvjeti korištenja foruma