Svijet ljubimaca
Početna - Forum - Foto album - Linkovi - Traži - Česta pitanja (FAQ) - REGISTRACIJA - PRIJAVA
Kosovski pjevači 2.
Na stranicu 1, 2, 3 ... 22, 23, 24  Slijedeće

Pošaljite novu temu   Odgovor na temu    Forum -> Uzgoj i razmnožavanje fazana i ukrasne peradi Ispis na printer
Vidi prethodnu temu :: Vidi slijedeću temu  
Autor Poruka
Dado

Site Admin
Site Admin

Registriran: 27 Velj 2005

PorukaPoslano: Četvrtak 29.12.2011. 18:36    Subject: Kosovski pjevači 2. Odgovor sa citatom

Budući da je 1. dio teme proširen na više od 70 stranica, kao i kod svih takvih tema, tako i ovdje otvaram 2. dio teme o ovoj pasmini kokoši.

Molim uzgajatelje da nastave dalje diskusiju.

LINK NA 1. DIO TEME

Udruga "Mali uzgajatelj" Bjelovar
Na VRH
seinas

Pričalica
Pričalica

Registriran: 07 Velj 2011

PorukaPoslano: Četvrtak 29.12.2011. 18:46    Subject: Odgovor sa citatom

Ja cu cestitku da presledim sad ovde Smile Smile Smile
pridrujujem se cestitkama,mnogo srece uspeha i ljubavi u novoj 2012,narocito moderatorima i svim meraklijama pozzzz

Pričalica
Pričalica

Registriran: 07 Svi 2009

PorukaPoslano: Petak 30.12.2011. 16:50    Subject: kosovski pevac Odgovor sa citatom

pozdrav svim meraklijama kosovskog pevaqa ,pozdrav moderatorima i svim forumashima ajde sretno poqetak nove stranice, malo sam se zbunio u poqetku al sad mi je jasno,pozdravlam xhem barutija koji stalno osvezhava forum sa novim pesmama ,pozdravlam i gosta bekima iz shvajcarske koji je doshao da nas posequje takogje i burima i sve ostale .
Sada na kraju koristim priliku da josh jednom qestitam svima novu godinu sa zheljom da 2012 bude godina ostvarenja vashih snova.

Pričalica
Pričalica

Registriran: 07 Sij 2010

PorukaPoslano: Subota 31.12.2011. 20:55    Subject: Odgovor sa citatom

pozdravam ,,, moderatorum,,,pozdrav svima meraklijama kosovski pevace. pozdrav i bekima sto su za moment u kosovu,, i srecna nova kod 2012,, na svi,,,, kupiosam sampione pevace od ,,dani,, i koke,,, sad moj drug ce mi donesi bekim, u svajcarsku sada imam puno sampione i sve od pesmu preko 60sec,,da vidim sto ce napravim sada ja od kod 2012,,imam pevace 1,68sec, 2,64,, i stari moj,,63sec,,, imam mesto kde imaju preko 60sec javi me od naj jako sponzor ,,burima,,, ce kupim jos,, bole da kupim i da imam u moju kucu i ce izvadim a ne da odnesim koke nekde da mi odgazi petal kao krava od bika,,,hahahahahaha, salim se malo pa na ovaj vreme nije interesanto svasta moze da desili su,,, CESTITAMO 2012,,,,,,,BURIM,,,,
Na VRH
danushi

Početnik
Početnik

Registriran: 25 Stu 2010

PorukaPoslano: Nedjelja 01.01.2012. 16:00    Subject: kosovski pevac Odgovor sa citatom

pozdrav i tebe burime sretna nova godina svima i puno uspeha za sledequ godinu ,pa hajde da pokushamo da oborimo ovaj rekord da postizhemo u sledequ sa novim kombinacijama 70 sekundi.
Na VRH
franko zizic

Forumski ovisnik
Forumski ovisnik

Registriran: 20 Velj 2009

PorukaPoslano: Nedjelja 01.01.2012. 19:02    Subject: Odgovor sa citatom

Neka Vam Nova godina bude sritna i beričetna , provedite je u zdravlju i ljubavi sa svojim najmilijima i tako još puno godina.
Pozdrav iz Dalmacije.
Na VRH
burimi

Pričalica
Pričalica

PorukaPoslano: Nedjelja 01.01.2012. 19:39    Subject: Odgovor sa citatom

pozdrav i tebe ,,dani,, i hvala od tebi sto si mije dao to sto volim ja naj boli pevac od 2011 i naj bole koke pa to mije trebao mene zato sto imam i ja dobro moju rasu a treba da menjam grv samo od sampione preko 60sec i to sam cekao i dobiosam i sada ce vidite sto ce napravim ja pa kad ima od mene ce ima i kod tebe i kod svi moj drug,, sto vam treba od svajcarsku ce posalim ,,burim,, za tamo da odnesim niju tesko u serbiju carinu bez problema ce donesim,,, pozdrav svi ,,,rexhu,,gadaf,,dani,,bekim,,feim,,senasi,,xhemo,, nezira,, bedri,,
Na VRH
besart

Pričalica
Pričalica

PorukaPoslano: Nedjelja 01.01.2012. 21:24    Subject: kosovski pevac Odgovor sa citatom

hvala na sadashnjim i ranijim qestitkama gospodine zhizhiqu ,kao shto ste upoznati i od ranije ova nasha vrsta peradi kosovski pevaca je u zadnje vreme veoma raspostranjena u svim republikama bivshe yu i shire,zhelim slushati od vas jedno mishlenje u vezi interesovanja odgajivaqa hrvatske u vezi kosovskog pevaqa jer mislim po mom mishlenju da je dalina jedina prepreka u saragjivanju i razmenjivanju raznih vrsta peradi, iste poteshkoqe imamo i sa bosnjom jer oni su poznati po shamo borcima koji su veoma cenjeni kod nas ali su u manjem broju .
burime sretno shto si kupio pevca od danushija e sad je red da 2012 dokazhesh sebe i da dash za sledequ godinu rezultate poshto imash najbole uslove za kokoshke i piliqe a plus toga imash i dobru platu.

Pričalica
Pričalica

PorukaPoslano: Nedjelja 01.01.2012. 23:23    Subject: Odgovor sa citatom

hvala te ,,stari drug,,besarto,,pa mislim i ja tako sad su imam naj jako pevace sve iz duzine preko 60sec,, nema rec vise i to imam sada su 3 kombinaciju samo ce palim gril i ce uzivam ses drug ovde i ce slusamo pesmo ali vise ce kupim secundarku zsamo sto meraju direkt na minut vise na sekund ne mi treba...hahahahaha......i tebe ceti donesim pevace na halku na registranje ,CH,,
Na VRH
Memo

Registriran: 17 Ož 2011

PorukaPoslano: Ponedjeljak 02.01.2012. 16:31    Subject: kosovski Odgovor sa citatom

Pozdrav svima uzgajivačima. Ja sam za novu godinu dobio najbolji poklon. Bajro mi je poklonio sve njegove kosovske pjevače. On odlazi u inostranstvo do daljnjega. poklonio mi je i 2 inkubatora. Neke koke su već pronijele. biće ranih pilića.Ja nastavljam sa uzgojem ove najljepše rase. Smile
Na VRH
HOROZ
Opomena : 1

Forumski ovisnik
Forumski ovisnik

Registriran: 16 Sij 2008

PorukaPoslano: Ponedjeljak 02.01.2012. 19:27    Subject: Odgovor sa citatom

Dobro dosao Memo, nadam se lijepoj saradnji Smile

Rijec obraz cuva!
Na VRH
franko zizic

Forumski ovisnik
Forumski ovisnik

Registriran: 20 Velj 2009

PorukaPoslano: Ponedjeljak 02.01.2012. 23:29    Subject: Odgovor sa citatom

Najprije pozdravljam Saliha i još jedanput od srca da mu zahvalim na poštanskim markama , Kosovskog pjevača, koje sam dobio danas. Moram reći da su u živo još ljepše nego na slikama, bit će lijepo uokvirene i stavljene na dobro vidno mijesto u mom domu, tako da ih vide svi posjetitelji , a naroćito moji prijatelji uzgajatelji sa kojima se družim.
A sad da odgovorim Besartu, Kosovski pjevač u Hrvatskoj nije baš puno poznata pasmina , ali se ipak uzgaja , nažalost u nekontroliranim uzgojima i ćesto kod ljudi koji baš ne poznaju najbolje tu pasminu. Moram priznati da sam več nekoliko puta objašnjavao ljudima koju to pasminu uzgajaju i koliko je vrijedna. Prića odprilike počima ovako, Janjevci koji su za vrijeme rata izbjegli sa Kosova u Hrvatsku ponjeli su sa sobom i svoje životinje, uzgajaju ih i prodaju po pijacama , a neznaju objasnit ljudima koja je pasmina i šta prodaju, tako da i oni koji kupe pjevaće neznaju tu pasminu cijenit i neznaju u kojem pravcu usmjerit uzgoj pa se tako gubi ono šta je najvrijednije , a to je dužina pjesme.Ista je stvar sa Pećkim visokoletaćima, Dunecima , Ružanima....
Ja ču se i dalje truditi, kolko je god moguće da promoviram vašu pasminu, jer smatram da je to vrlo vrijedna izvorna pasmina , da u sebi nosi vrijedne gene sa kojima se mogu popraviti mnoge Evropske pasmine, da je kao pasmina jedinstvena u svijetu. Isto to mislim i o vašem psu Šarplanincu, koji se u mojoj obitelji dosta uzgajao , jer je moj pokojni otac imao veliko stado koza i Šarplaninci su mu bili vrijedni pomagaći. Ja za sada uzgajam Dalmatinsku kokoš i KO Shamo borce , Njemačke izložbene golubove, Budimpeštanske kratkoljune golubove, a jednog dana , nadam se uskoro kad napravim novi peradarnik uzgajat ču i Kosovskog pjevača . Ukoliko Vama na Kosovu nešto treba od mog uzgoja uvjek mi se možete obratiti, rado ču vam pomoći.
Pozdrav.
Na VRH
besart

Pričalica
Pričalica

PorukaPoslano: Utorak 03.01.2012. 0:05    Subject: kosovski pevaqi Odgovor sa citatom

hvala na objashnjenju i podrshku gospodine zhizhiqu raqunajte na nas uvek smo spremni za saradnju.
pozdrav memo i dobronamdoshao sarajlio imash ti tamo za saradnju horoza i mirsu sa njima smo saragjivali mi kosovari i spremni smo da saragjujemo i sa svim meraklijama kosovskog pevaqa.

Pričalica
Pričalica

Registriran: 07 Velj 2011

PorukaPoslano: Ponedjeljak 09.01.2012. 1:58    Subject: Odgovor sa citatom

Pozdrav za kolegu Burima i sa srecom sto je sad kod tebe ovaj sampion bez sumnje sigurno su kod tebe dobri uslovi za dobro odrzavanje,zelim ti mnogo uspeha u daljnjem i bude srece u ovoj godini i ti oboris novi rekord sa tvojim pilicima Drink2 Drink2 Drink2

Pričalica
Pričalica

PorukaPoslano: Ponedjeljak 09.01.2012. 17:44    Subject: Odgovor sa citatom

sad sam dobio informatu,, moj drug,,bekim,, na sve carinu iz albaniu, italiu i svajcarsku je prodjio dobro i sad jos sat vreme su u kuci i koke i pevac doneo i dobrisu 33sata u gebek,,,svaka mu cas od bekima sto su uzeo pevace iz kosovu i doneo u svacarsko to je tesko rabotu da od radis ovaj rabotu to znam ja 1 put kad sam doneo kako su muko iz fameliju u auto i da prodjes carinu to znam kako su tesko pa svaka mu cas jos jedan put na bekima sto i oni rezikao kazmu pre 5 hiladu evro i neki 10 sadi da su stavio na pitanju u carinu to su tesko tesko,,pa u kraj su sve su dobro su prodjio toje naj bitno ,,hvala puno na bekima,,,,,,,,burimi,,,,
Na VRH
Prikaži prethodne poruke:   
Pošaljite novu temu   Odgovor na temu    Forum -> Uzgoj i razmnožavanje fazana i ukrasne peradi Vrijeme: (CET) Zagreb, Rome, Paris
Pošalji članak na email

Na stranicu 1, 2, 3 ... 22, 23, 24  Slijedeće
Strana 1 od 24

Idi na:  
Ne možete poslati novu temu
Ne možete odgovoriti na temu
Ne možete urediti Vaše poruke
Ne možete brisati poruke
Ne možete glasovati na anketama

Opći uvjeti korištenja foruma