Svijet ljubimaca
Početna - Forum - Foto album - Linkovi - Traži - Česta pitanja (FAQ) - REGISTRACIJA - PRIJAVA
West Higland White Terrier
Na stranicu 1, 2, 3 ... 17, 18, 19  Slijedeće

Pošaljite novu temu   Odgovor na temu    Forum -> Pseće pasmine Ispis na printer
Vidi prethodnu temu :: Vidi slijedeću temu  
Autor Poruka
petricija

Gost

PorukaPoslano: Petak 19.03.2004. 20:12    Subject: West Higland White Terrier Odgovor sa citatom

ŽELJELA BI ZNATI NEŠTO VIŠE O WEST TERRIERIMA ILI WEST HIGLAND TERRIERIMA , JER GA NAMIJERAVAM KUPITI . Smile Smile Smile
Na VRH
Tinaya

Starosjedilac
Starosjedilac

Registriran: 11 Velj 2004

PorukaPoslano: Petak 19.03.2004. 23:08    Subject: Odgovor sa citatom

Ja imam westy-a, zove se Sony i mogu ti reći samo najbolje o toj pasmini.
To su jako inteligentni psi, svaki dan te iznenađuju sa nečim novim tako da te zapanje da je takvo nešto pas mogao smisliti, imaju terijersku uprnost, neustrašivi su, no nisu zlonamjerni, nikada. Jako se vežu za gospodara, vole svakamo ići sa njim, prema drugim psima nisu agresivni, osim ako okolnosti to traže, prema ljudima se jako dobro odnose, vole djecu i igrati se sa njima. Iako za njih treba malo čvršća ruka, pošto je to terijer, s njim ne bi trebalo biti nikakvih problema. Jako je pohvalna njegova dlaka koja ne ispada, raste max. 5 cm, treba se trimati, zato je jako pogodan i za stan. Nije zimogrozan, na snijegu uživa, kao i ostali psi.
Max visina mu je 28 cm, a težina do 10 kg.
Na VRH
petricija

Gost

PorukaPoslano: Subota 27.03.2004. 0:05    Subject: Odgovor sa citatom

Tinaya piše:
Ja imam westy-a, zove se Sony i mogu ti reći samo najbolje o toj pasmini.
To su jako inteligentni psi, svaki dan te iznenađuju sa nečim novim tako da te zapanje da je takvo nešto pas mogao smisliti, imaju terijersku uprnost, neustrašivi su, no nisu zlonamjerni, nikada. Jako se vežu za gospodara, vole svakamo ići sa njim, prema drugim psima nisu agresivni, osim ako okolnosti to traže, prema ljudima se jako dobro odnose, vole djecu i igrati se sa njima. Iako za njih treba malo čvršća ruka, pošto je to terijer, s njim ne bi trebalo biti nikakvih problema. Jako je pohvalna njegova dlaka koja ne ispada, raste max. 5 cm, treba se trimati, zato je jako pogodan i za stan. Nije zimogrozan, na snijegu uživa, kao i ostali psi.
Max visina mu je 28 cm, a težina do 10 kg.

Hvala što si mi rekla nešto o westyma .
Na VRH
petricija

Gost

PorukaPoslano: Subota 27.03.2004. 22:56    Subject: ISPADA LI WEST TERRIERIMA DLAKA ? Odgovor sa citatom

Ispa da li vest terrierima dlaka ?
Napiši što znaš !
Na VRH
petricija

Gost

PorukaPoslano: Subota 27.03.2004. 23:14    Subject: ISPADA LI WEST TERRIERIMA DLAKA ? Odgovor sa citatom

Ispada li west terrierima dlaka ?
Na VRH
Tinaya

Starosjedilac
Starosjedilac

PorukaPoslano: Subota 27.03.2004. 23:23    Subject: Odgovor sa citatom

Ne, njima ne ispada dlaka, zato su jako pogodni za stan. Samo ih se treba redovito trimati, ali obavezno trimati, a ne koristiti mašinicu za šišanje.
Na VRH
jelena

Gost

PorukaPoslano: Subota 27.03.2004. 23:37    Subject: Odgovor sa citatom

I ja imam westija, kujicu.I ja se te k učim o njima, ali ti mogu reći da su predivni i strašno dobroćudni psići.I još jedna stvar, nemaju uopće mirisa.
Na VRH
Tiha

Brbljivac
Brbljivac

Registriran: 28 Lip 2003

PorukaPoslano: Nedjelja 28.03.2004. 0:00    Subject: Odgovor sa citatom

Ne ispada im dlaka ako se redovito odrzavaju sto znaci da se vode na trimanje svaka 2.5- 3 mj. i da se tu i tamo pocesljaju. Dlaka im moze ispadati dok su stenci, ali kad im izraste prava dlaka onda u pravilu ne(vidi gore napisano) Smile
Imam doma 4 vestija i stvarno bi primjetila da im dlaka pada Very Happy
Na VRH
Tiha

Brbljivac
Brbljivac

Registriran: 28 Lip 2003

PorukaPoslano: Nedjelja 28.03.2004. 0:02    Subject: Odgovor sa citatom

Ne ispada im dlaka ako se redovito odrzavaju sto znaci da se vode na trimanje svaka 2.5- 3 mj. i da se tu i tamo pocesljaju. Dlaka im moze ispadati dok su stenci, ali kad im izraste prava dlaka onda u pravilu ne(vidi gore napisano)
Imam doma 4 vestija i stvarno bi primjetila da im dlaka pada
Na VRH
petricija

Gost

PorukaPoslano: Nedjelja 28.03.2004. 1:00    Subject: Odgovor sa citatom

Tinaya piše:
Ne, njima ne ispada dlaka, zato su jako pogodni za stan. Samo ih se treba redovito trimati, ali obavezno trimati, a ne koristiti mašinicu za šišanje.

Posljednji put uredio petricija dana Nedjelja 28.03.2004. 1:09, ukupno je uređeno 1 puta
Na VRH
Tinaya

Starosjedilac
Starosjedilac

PorukaPoslano: Nedjelja 28.03.2004. 1:04    Subject: Odgovor sa citatom

To ti je poseban pribor za trimanje, zove se trimer, nešto kao britvica sa malim zubcima, kao češljić, i s tim mu skraćuješ i ćupkaš dlaku, da bi mu izrasla novija oštrija dlaka.
Na VRH
Tinaya

Starosjedilac
Starosjedilac

PorukaPoslano: Nedjelja 28.03.2004. 1:07    Subject: Odgovor sa citatom

Zašto na dva mjesta postavljaš isto pitanje??
Na VRH
petricija

Gost

PorukaPoslano: Nedjelja 28.03.2004. 1:22    Subject: Odgovor sa citatom

Tinaya piše:
Zašto na dva mjesta postavljaš isto pitanje??

TAKO DA DOBIJEM ŠTO VIŠE ODGOVORA !
Na VRH
Tinaya

Starosjedilac
Starosjedilac

PorukaPoslano: Nedjelja 28.03.2004. 1:25    Subject: Odgovor sa citatom

Na jednom forumu ti je dovoljno na jedno mjesto postaviti pitanje pod rubriku pod koju spada.
Na VRH
petricija

Gost

PorukaPoslano: Nedjelja 28.03.2004. 1:26    Subject: Odgovor sa citatom

jelena piše:
I ja imam westija, kujicu.I ja se te k učim o njima, ali ti mogu reći da su predivni i strašno dobroćudni psići.I još jedna stvar, nemaju uopće mirisa.

OK
Na VRH
Prikaži prethodne poruke:   
Pošaljite novu temu   Odgovor na temu    Forum -> Pseće pasmine Vrijeme: (CET) Zagreb, Rome, Paris
Pošalji članak na email

Na stranicu 1, 2, 3 ... 17, 18, 19  Slijedeće
Strana 1 od 19

Idi na:  
Ne možete poslati novu temu
Ne možete odgovoriti na temu
Ne možete urediti Vaše poruke
Ne možete brisati poruke
Ne možete glasovati na anketama

Opći uvjeti korištenja foruma